Mecz Reims vs Paris Saint Germain, wynik końcowy 0-3

W meczu 12. kolejki Ligue 1, drużyna Paris Saint Germain odniosła pewne zwycięstwo nad Reims, pokonując rywali 3-0. Spotkanie odbyło się na Stade Auguste-Delaune II, a goście kontrolowali przebieg gry od samego początku. Mimo że wynik na przerwę wskazywał jednobramkowe prowadzenie dla Paris Saint Germain, to w drugiej połowie zespół ten zdołał ustalić ostateczny rezultat na swoją korzyść.

Willy Delajod, France

Następne mecze dla Reims: Rennes, Strasbourg, Nice.

Następne mecze dla Paris Saint Germain: Monaco, Newcastle, Le Havre.

Sprawozdanie z meczu

W sobotę, na Stade Auguste-Delaune II, odbył się niezwykle emocjonujący mecz pomiędzy Reims a Paris Saint Germain. Spotkanie zakończyło się wynikiem 0-3 na korzyść gości, którzy od samego początku narzucili swój styl gry.

Pierwsza bramka padła już w 3. minucie, kiedy to Kylian Mbappé wykorzystał asystę Ousmane Dembélé i wpakował piłkę do siatki. Mimo starań drużyny gospodarzy, goście kontrolowali przebieg meczu, co zaowocowało kolejnymi golami Mbappé w 59. i 82. minucie.

Na przestrzeni całego meczu emocje sięgały zenitu, a liczne akcje piłkarskie trzymały kibiców w napięciu. Mimo uporczywej walki, Reims nie zdołało odwrócić losów spotkania. Mecz sędziował Willy Delajod, a zarówno zawodnicy, jak i kibice zasłużyli na pochwałę za zaangażowanie i fair play.

Następne spotkania obu drużyn zapowiadają się równie interesująco, dlatego nie możemy się doczekać kolejnych emocji na boisku.