Paris Saint Germain kontra Montpellier, wynik spotkania 3-0

W meczu Ligue 1 pomiędzy Paris Saint Germain a Montpellier, drużyna z Paryża odniosła przekonujące zwycięstwo 3-0. Spotkanie, które odbyło się na Parc des Princes, było częścią jedenastej kolejki ligowej. Już w pierwszej połowie PSG objęło prowadzenie 1-0, utrzymując je do przerwy. Warto wspomnieć, że sędzią tego spotkania był Ruddy Buquet z Francji.

Relacja z meczu piłki nożnej: Paris Saint Germain - Montpellier

Wczoraj na Parc des Princes odbył się mecz pomiędzy drużynami Paris Saint Germain i Montpellier, w ramach 11. kolejki Ligue 1. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny przez całe 90 minut.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-0 na korzyść gospodarzy. Już w 10. minucie spotkania Lee Kang-In zdobył pierwszego gola, ustalając wynik na 1-0. Asystę do tego trafienia zaliczył A. Hakimi. W drugiej połowie W. Zaïre-Emery podwyższył prowadzenie PSG, trafiając do siatki w 58. minucie po asyście O. Dembélé. Na 3-0 podwyższył wynik Vitinha, który wykorzystał asystę A. Hakimi w 66. minucie.

Warto zauważyć, że sędzią tego spotkania był Ruddy Buquet z Francji. Mecz przebiegał w uczciwy sposób, nie było żadnych kontrowersyjnych decyzji sędziowskich. Drużyna gospodarzy zebrała jedną żółtą kartkę, którą otrzymał Nordi Mukiele w 82. minucie gry. Natomiast zawodnicy Montpellier uniknęli kar poważniejszych, nie dostając kartek żółtych ani czerwonych.

Podsumowując, Paris Saint Germain odegrało się po ostatnich niepowodzeniach, pokonując Montpellier 3-0. Teraz przed nimi kolejne wyzwania, a ich najbliższe spotkanie to starcie z AC Milan. Natomiast Montpellier zmierzy się z Nice w następnej kolejce Ligue 1.